Büyükşehirlerde  araç sayısının giderek artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda stres ve zorluklardan biri haline gelmiştir. Eva  Turizm Personel Taşımacılığı firması, kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin  alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Firmamız, Özel ve Kamu Kurumları, Okullar, Dershaneler, Kolejler, Şirketler, Firmalar, Marketler, AVM, Müşteri servis taşımacılık ve personel servisi hizmeti verirken sloganımız olan EVA ile EVE ‘yle personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden iş yerine, akşam mesai saati bitiminde iş yerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Sizlerde personel taşımacılığı yapan şirketler arasında kaliteli ve ekonomik hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Son yıllarda artan sanayi ve endüstri ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin gelişmesi şirketlerin ve firmaların çalışan ihtiyaçlarını artırmıştır. Taşımacılık vasıtalarının çeşitlenmesi ve modernleşmesiyle personel taşımacılık fikri şirketler için daha ideal bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Çünkü bu sayede şirketler farklı yerlerdeki çalışanlarını metropol trafiği ve diğer olumsuzluklardan kurtararak onlara daha uygun çalışma zamanı ve ortamı hazırlamışlar ve bu da çalışanların verimlerini artırmıştır.

 Personel taşımacılığı’nın avantajlarından biride  Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olur.Ayrıca  Personelin birbirini tanıması ve kaynaşmasına sebep olur.

Eva Turizm   taşıdığı her kişi yaşanabilecek kazalara karşı yüksek teminatlı Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altına alınmıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gösterdiğimiz hassasiyet daima hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır