Zeki Kaplan tarafından kurulan EVA TURİZM;PERSONEL ve OKUL TAŞIMACILIĞI sektörüne

Yeni bir ışık tutmaktadır.

 

Kurucumuz olan Zeki Kaplan kimdir?

 

Uzun yıllar ülkemizin önde gelen kuruluşlarında İnsan kaynakları Müdürlüğü, İnsan kaynakları Grup Müdürlüğü ve Ceo  görevlerin de bulunmuştur. İş yaşamını ilgilendiren bir çok yasa çalışmalarının içinde bizzat görev almıştır. Aynı zamanda İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı olan kurucumuz Üniversitelerin İnsan Kaynakları bölümlerinde ders vermiştir. Enstitülerde İnsan Kaynakları müdürlerine stratejik İnsan Yönetimi konusunda eğitimler vermiştir. İş Mahkemelerinde bilirkişilik yapan kurucumuz ayrıca Ulusal Ekonomi basınında da makaleler yazmıştır. Uzmanlık alanları Kurumsallaşma ve Yeniden yapılanmadır.

Kurucumuz yıllarca servis firmalarına işveren pozisyonunda iken bu kez kendisi EVA TURİZM’ i Kurarak işverenlere personel taşımacılığı konusunda hizmet vermek için yollardadır. Kurucumuz geçmiş 27 yılın tecrübelerinden yararlanarak işverenlerin servis hizmetinden neler beklediklerini çok iyi bilmektedir. Kurucumuz servis taşımacılığı hizmetini alan taraf iken servis hizmetlerinden en çok yakındığı eylemler şöyle sıralanmıştır.

Sık sık araç değişmesi,

Sık sık şoför değişmesi,

Yazın sıcaktan şikayetler  (Klima olmayan araçlar),

Kışın soğuktan şikayetler  (kaloriferi çalışmayan araçlar),

Durağa geç gelen servis aracı

Eski model ve konforsuz araç,

Araç kullanıcısı kişinin uygunsuz davranışları,

Araç kullanıcısının kılık kıyafeti,

Araç içinin kötü kokması,

Yolcu ile akaryakıt istasyonuna girmek,

Akşam ve sabah işveren sahasında yetkili bulundurmama,

Kurucumuzun saydığı genel sorunlardan bazılarının sebeplerine baktığımızda şunlar karşımıza çıkıyor,

Sık araç değişiyorsa biliniz ki servis firmanız araç sahiplerine düzgün ödeme yapmıyor veya çok düşük ücretlere çalıştırıyor.

Sık şoför değişiyorsa ya işe alırken uygun eleman seçilememesi ya da düşük ücret politikası,

İşte yukarı da saydığımız ve sayamadığımız bu eylemleri işverenlerimize yaşatmamak için yollardayız.

Günümüz rekabetçi piyasasında satılan malın maliyetindeki servis ücretlerinin oranının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bunda dolayıdır ki yüksek kalitede ve kalite fiyat oranı uygun olarak hizmet standartları ve organizasyonu oluşturmuş bulunmaktayız. Siz değerli işverenlerimize kaliteli, güvenli, personelinizi servis hizmetinden sizin de servisin performansından memnun olacağınız hizmet sunacağımızı belirtmek isteriz.

SONUÇ OLARAK EVA ile EVE Diyoruz.