Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli geleceğimiz olan, Okul, Dershane ve yuvada eğitim gören yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK ulaştırılmaktadır.

Öğrenci Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde olan üç nitelik aşağıdaki biçimdedir.

1.Sorumlu ve yetkili olduğu hizmetin niteliklerine sahibi olma.

2.Mesleğe uygun ve öğrencilere güven verecek görünümü yansıtan kıyafeti, gerektiğinde okul idarelerince belirlenecek tek tip kıyafet giyme.

3.Kullandığı araca uygun ehliyete sahip olma.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun, yönetmelikleri sürekli takip ederek güncellemeleri zamanında yapmaktayız.

Geleceğimiz olan yavrularınızı evinizden nasıl teslim alıyorsak, aynı şekilde evinize teslim etmek için deneyimli personelimiz ve ofislerimizde görev alan kadromuzla birlikte tüm sistemimizin güvenliğini, kalitesini, sürekliliğini ve koordinasyonunu denetliyor ve izliyoruz. Sürücülerimiz, öğrenci servisi standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip, vizyonu yüksek kişiler arasından seçilmektedir.

 

SONUÇ OLARAK EVA ile EVE Diyoruz.