Eva turizm genç bir firma olmasına rağmen kısa zamanda İstanbul ,çorlu ve Çerkezköy bölgelerinde sanayimizin önemli kuruluşlarına hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Eva Turizm hem hizmet verdiği kuruluşlara hem de çözüm ortağı alt yüklenicilere

Sektörde güvenilir firmalarında var olacağını göstermektedir.

Eva Turizm uzun yıllar İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapmış Zeki KAPLAN tarafından

kurulmuştur. Yıllardır personel servis firmaları ile iş veren vekili pozisyonunda muhatap olan Zeki Kaplan  bu kez personel ve okul taşımacılığı alanında hizmet veren konumdadır.Personel ve Okul taşımacılığının tüm problem ve çözüm yollarını bilen Zeki Kaplan Müşterilerine bu sorunları  yaşatmamak için Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir kurucudur.

Eva Turizm yine müşterilerinin Referansları ile büyümeye devam etmektedir. Günümüzün rekabetçi piyasa koşullarında satılan malın veya hizmetin maliyetindeki iş gücü hesabına eklenen servis ücretlerinin oranının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bundan dolayıdır ki yüksek kalitede ve kalite fiyat oranına uygun olarak, hizmet standartları ve organizasyonu oluşturmuş bulunmaktayız.Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli, personelinizi veya öğrencilerinizi servis hizmetinden, sizinde servis performansından memnun olacağınız hizmet sunacağımızı belirtmek isteriz.